Company Logo

 

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

 

Kolejna uczennica naszej szkoły otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jest to wyróżnienie dla Wiktorii Zębały uczennicy klasy o profilu budowlanym, która uzyskała średnią ocen 5,64 w roku szkolnym 2017/2018.

W tym roku stypendia dla najlepszych uczniów z Kielc i powiatu były wręczane w czasie uroczystości zorganizowanej w Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

IMG 20171215 143347

 

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów to wyróżnienie dla ucznia ( uczennicy) , który osiągnął najlepsze wyniki nauczania w szkole . W tym roku stypendia dla najlepszych uczniów z Kielc i powiatu były wręczane w czasie uroczystości zorganizowanej w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego w Kielcach. W imieniu Pani Premier stypendia wręczali wicewojewoda świętokrzyski Andrzej Bętkowski i kurator świętokrzyski Kazimierz Mądzik.

 

Po raz drugi z rzędu stypendium to otrzymała uczennica klasy o profilu geodezyjnym Izabela Szlufik, która uzyskała średnią ocen 5.43 w roku szkolnym 2015/2016.

 

          Izabela jest w tej chwili uczennicą klasy czwartej. Za nią już egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe, a przed nią matura. Po zdaniu matury ma zamiar kontynuować naukę zawodu na studiach wyższych. Osiągane przez nią wysokie wyniki nauczania przez wszystkie lata nauki w naszej szkole pozwalają na stwierdzenie ,że doskonale poradzi sobie na uczelni
i zapewne będzie wzorową studentką.

 

Iza kończy szkołę, teraz Wy zawalczcie o to prestiżowe wyróżnienie. Powodzenia!!

 

Stypendium prezesa

 

 

 

Seminarium Jakości Kształcenia Matematycznego

 

7 października 2016 roku w ramach spotkań Seminarium Jakości Kształcenia Matematycznego Panie Katarzyna Borowiec i Marta Wołcerz zgłosiły młodzież klas czwartych uczących się na poziomie rozszerzonym do   III Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu. Celem powyższego konkursu jest wspieranie młodzieży w przygotowaniu się do matury na poziomie rozszerzonym.

Przygotowania do konkursu trwają od klasy pierwszej, ale najbardziej intensywnie przebiegają w klasie czwartej. W związku z tym wyżej wymienione nauczycielki podjęły się zorganizowania dodatkowych zajęć dla klasy 4aB Pani K. Borowiec i dla klasy 4G Pani M. Wołcerz. Następnie klasy 4aB i 4G w   listopadzie przystąpiły do eliminacji szkolnych. Zgodnie z regulaminem uczniowie zostali przydzieleni do trzech kategorii ,, A, B, C” ze względu na wynik egzaminu gimnazjalnego. W efekcie do finału wojewódzkiego dostało się 5 uczniów. Byli to:

  1. Kotwica Kacper z kl.4G- kategoria A
  2. Pałka Dominika z kl.4aB- kategoria A
  3. Filipiak Natalia z kl. 4G- kategoria B
  4. Wojdak Damian z kl. 4aB- kategoria C
  5. Wyszomirska Karolina z kl.4G - kategoria C

   Finał odbył się 16 grudnia 2016 roku w Politechnice Świętokrzyskiej. Rywalizacja odbywała się osobno dla techników i dla liceów w   trzech kategoriach ,,A, B, C ”. Ostatecznie Wojewódzka Komisja Konkursowa ustaliła listę Laureatów.

W tym roku szkolnym w kategorii Technikum B III miejsce zajęła Natalia Filipiak z klasy 4G.W kategorii Technikum C II miejsce zajął Damian Wojdak z klasy 4 aB. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 6 stycznia 2017r. w Pałacyku Zielińskich.

Dla przypomnienia w roku szkolnym 2015/2016 w II Świętokrzyskim Matematycznym Maratonie   w kategorii Technikum C I miejsce zajął Jakub Kukulski z klasy 4G, w tej samej kategorii wyróżnienie otrzymał Dominik Radło z klasy 4 aB. W kategorii Technikum B 2 miejsce zajęła Edyta Nadolska z klasy 4G.W kategorii Technikum A wyróżnienie otrzymał Dominik Zapała z kl. 4G.W roku szkolnym 2014/2015 w I Świętokrzyskim Matematycznym Maratonie w kategorii Technikum A wyróżnienia otrzymali Agata Górecka z kl. 4G oraz Dominik Zapała również z kl. 4G.

 

 

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

   Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymują uczniowie, którzy w danym roku szkolnym uzyskali najlepsze wyniki nauczania w szkole. W roku szkolnym 2014/2015 najwyższą średnią ocen w Zespole Szkół Zawodowych nr1 w Kielcach uzyskała Izabela Szlufik, obecnie uczennica klasy IIIG. Iza od początku pobytu w naszej szkole bardzo dobrze się uczyła. W klasie pierwszej uzyskała średnią ocen 5.22, a w klasie drugiej 5.4 ,co pozwoliło jej otrzymać stypendium. Uczennica kształci się w klasie o profilu technik- geodeta, jest bardzo zaangażowana w zgłębianie tajników przyszłego zawodu, sumienna i przy tym bardzo skromna. Otrzymane stypendium zamierza przeznaczyć na pomoce naukowe i rozwijanie swoich pasji.

Nagrodę, za wyniki nauczania,wręczyła Izie Świętokrzyski Kurator Oświaty Małgorzata Muzoł.

STYPENDIUM PREZESA RADY MINIST

 

OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJETNOŚCI BUDOWLANYCH

ROK SZKOLNY 2014/2015

W marcu 2015 roku odbył się etap okręgowy OWiUB w Krakowie. Uczestniczyło 103 uczniów z 20 szkół budowlanych z południowej Polski. Osiągnięcia uczniów naszej szkoły – 1 miejsce Konrad Lubelski kl. IVaB , 3 miejsce Piotr Rybus kl. IVbB. Uczniowie otrzymali indeksy uprawniające na wolny wstęp na wszystkie uczelnie techniczne w Polsce. Nagrodzonych uczniów przygotowali do olimpiady Daria Kawulska Solarz, Joanna Koriat.

W kwietniu 2015 roku odbył się finał centralny OWiUB w Warszawie. Uczniowie Konrad Lubelski i Piotr Rybus otrzymali tytuły finalistów olimpiady.

3c

 

 

OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJETNOŚCI BUDOWLANYCH

ROK SZKOLNY 2012/2013

Osiągnięcia uczniów w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w roku szkolnym 2012/2013: uczeń klasy IVaB Kacper Słowik wych. Marzena Sadowska zajęcie II miejsca w zawodach okręgowych OWiUB na 114 startujących uczniów ze szkół z województw świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego oraz został laureatem zawodów centralnych OWiUB. Dodatkowe zajęcia przygotowujące ucznia prowadzili Daria Kawulska, Marzena Sadowska i Joanna Koriat

3a

 

3b

 

 

OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJETNOŚCI BUDOWLANYCH

ROK SZKOLNY 2010/2011

Osiągnięcia uczniów w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w roku szkolnym 2010/2011: Rafał Garbat kl. IVcB laureat zawodów okręgowych w Krakowie, finalista szczebla centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Augustowie. Dodatkowe zajęcia przygotowujące ucznia prowadzili Daria Kawulska i Joanna Koriat

 3

 

 

 OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJETNOŚCI BUDOWLANYCH

ROK SZKOLNY 2009/2010

Osiągnięcia uczniów w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w roku szkolnym 2009/2010: Michał Smuga laureat zawodów okręgowych w Wieluniu (IV miejsce), finalista szczebla centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Ostrołęce, drużynowo nasza szkoła wywalczyła III miejsce wśród szkół budowlanych z województwa świętokrzyskiego, łódzkiego i wielkopolskiego. Dodatkowe zajęcia przygotowujące ucznia prowadzili Daria Kawulska i Joanna Koriat.

1a

 

2a

 

 

 

 

OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH ROK SZKOLNY 2007/2008

Finał etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Wieluń 2008 – uczeń klasy IVaB Jakub Gonciarz otrzymał tytuł finalisty. Dodatkowe zajęcia prowadzili nauczyciele: Maria Sroka, Daria Kawulska Solarz, Joanna Koriat.

1

 

2

 
Powered by Joomla!®. Designed by: top web hosting company web hosting reseller Valid XHTML and CSS.