Dnia 25 czerwca 2020 roku w naszej Szkole odbył się pokaz przedstawiający zastosowanie nowych technologii w budownictwie, wykorzystywanych podczas prac wykończeniowych. Został on zorganizowany przez Grupę „Prace Wykończeniowe”, a szkolenie przeprowadził Pan Miłosław Białowicz z firmy SEMIN Polska sp. z o.o.
Pokaz udowodnił jak bardzo technika prowadzenia prac wykończeniowych w budownictwie poszła do przodu. Obecnie stosuje się nowoczesny sprzęt, a takie narzędzia jak kielnia czy paca powoli odchodzą do lamusa. Szkoleniowcy udowodnili, że prace wykonywane na budowie mogą być zarówno przyjemnością jak i dawać dużo satysfakcji, a fachowcy - budowlańcy są niezmiernie poszukiwani na rynku pracy.
Dzięki temu, że prezentacja odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach, został odnowiony hol szkolny, którego koszty ponieśli organizatorzy.
Składamy serdeczne podziękowania Firmie SEMIN Polska sp. z o.o. oraz Grupie „Prac Wykończeniowe” za profesjonalne wykonanie prac remontowych w naszej Szkole oraz za zaprezentowanie możliwości, które dają w budownictwie nowoczesne technologie.