Dnia 19 września 2022 roku uczniowie klasy 4DWg wraz z wychowawczynią Panią prof. Iwoną Kawecką, wzięli udział w spotkaniu informacyjnym na temat Programu FLEX (Future Leaders Exchange Program), które odbyło się w Centrum  Kształcenia Zawodowego "CK Technik". Młodzież naszej Szkoły zapoznała się z wymaganiami dla polskich uczestników, które trzeba spełnić, aby wyjechać do Stanów Zjednoczonych w roku szkolnym 2023/2024 w ramach wymiany kulturowej. Program umożliwia polskim uczniom naukę w amerykańskich szkołach oraz mieszkanie u amerykańskich rodzin. Zaletą programu jest to, że jest on całkowicie finansowany przez Rząd USA.

Kto wie, może za kilka miesięcy na naszej stronie internetowej będziemy się dzielić relacjami uczniów z pobytu w USA.