Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem Sztandaru Szkoły oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Pani dyrektor Monika Biskup życzyła uczniom, aby rozwijali swoją wiedzę, talenty i czuli się dobrze w nowej szkole. Najważniejszym punktem uroczystości było ślubowanie uczniów na Sztandar Szkoły. Po części oficjalnej rozpoczęły się tradycyjne otrzęsiny. Uczniowie rywalizowali o tytuł Mistrza Klas Pierwszych. W kilku konkurencjach wykazali się wiedzą na temat naszej Szkoły. Część artystyczną wzbogaciły humorystyczne reklamy, promujące wybór nauki w „Budowlance”. Tytuł Mistrza Klas Pierwszych zdobyła kl. I AK/Mb. Zwycięzców nagrodzono gromkimi brawami. Uroczystość zakończyła się wręczeniem dyplomów pasowania na ucznia ZSZ nr 1. Zwycięska klasa otrzymała certyfikat pozwalający wybrać w miesiącu październiku jeden dzień bez pytania.

Gratulujemy!!!

NAUCZYCIELE:   UCZNIOWIE: