PRAKTYKI UCZNIÓW KLAS DRUGICH I TRZECICH

W związku z przedłużeniem większości obostrzeń związanych z pandemią do 25 kwietnia 2021, praktyki zawodowe dla uczniów klas drugich i trzecich technikum zostają przeniesione . O ile sytuacja się unormuje będą się odbywały w terminie od 10 maja 2021 do 04 czerwca 2021.

W związku z przedłużającą się sytuacją związaną z COVID-19 wszystkie zajęcia lekcyjne włącznie z korepetycjami miejskimi będą odbywały się zdalnie do 25 kwietnia 2021.

To decyzja MEN:

Rozporządzenie MEN z dnia 26 marca 2021 roku

Szczegółowe informacje na stronie:

NAUKA ZDALNA W SZKOŁACH - NOWE ZASADY ORGANIZACJI PRACY SZKÓŁ W WYBRANYCH WOJEWÓDZTWACH OD 15 DO 28 MARCA 2021 R.

Nauka zdalna w szkołach - nowe zasady

Rozporządzenie MEN

FUNKCJONOWANIE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W STREFIE CZERWONEJ

Od 19 października br. (poniedziałek) uczniowie ze szkół ponadpodstawowych przechodzą na tryb kształcenia na odległość (do odwołania).

Prosimy śledzić na bieżąco komunikaty GIS i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju, informacje umieszczane na stronie internetowej szkoły oraz przesyłane przez dziennik elektroniczny.

Procedura bezpieczeństwa w związku z koniecznością stosowania podwyższonego reżimu sanitarnego związanego ze stanem epidemicznym obowiązująca od dnia 1 września 2020 roku.

Procedura bezpieczeństwa - pobierz plik

Zachęcamy do korzystania z platformy epodreczniki.pl i zamieszczonych tam materiałów do samodzielnej nauki

Jak się zabezpieczyć przed koronawirusem?

• Często myj ręce przy użyciu mydła i wody.
  • Przy kasłaniu i kichaniu zakrywaj usta i nos. Zachowaj co najmniej metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.

Osoby wracające z regionów zarażonych koronawirusem powinny powiadomić o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się do oddziału obserwacyjno-zakaźnego. Więcej informacji dotyczących koronawirusa na stronie: gov.pl/koronawirus

Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zadzwoń pod numer 800 190 590!

Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowani konsultanci poinformują Cię, co zrobić, by otrzymać pomoc.