W dniach 25-26 września 2023 roku został zrealizowany Grant dla samorządów uczniowskich - konferencja pt.: "Rola mediów w życiu współczesnej młodzieży" zorganizowany w ramach zadania publicznego „Program aktywizacji młodzieży w samorządach województwa świętokrzyskiego” sfinansowanego ze środków Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu #funduszmlodziezowy na lata 2022-2033.
Dziękujemy Centrum Edukacji Medialnej w Kielcach za pomoc w realizacji projektu.

Przypominamy, że dnia 20 kwietnia 2023 roku Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach uzyskał dofinansowanie na realizację GRANTU Priorytet 1.: Aktywizacja młodzieży w samorządach. Natomiast dnia 10 maja 2023 roku w WDK w Kielcach przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej Szkoły otrzymali umowy na dofinansowanie dwóch swoich projektów na łączną kwotę 6 000,00 zł:

1. Organizacja Grantu - "Piknik promujący szkolnictwo zawodowe z elementami kształtowania kompetencji społecznych" - odbył się 30 maja 2023 roku. Wartość dofinansowania: 4 000 zł.

2. Organizacja Konferencji - "Rola mediów społecznościowych w życiu współczesnej młodzieży". Wartość dofinansowania: 2 000 zł.

FM_zestawienie_1_plik_edytowalny_KOLOR