Dnia 12 marca 2024 roku odbyła się Giełda Szkół Ponadpodstawowych w Centrum Kształcenia Zawodowego CK "Technik" w Kielcach.

Uczniowie klas ósmych z ogromnym zainteresowaniem zatrzymywali się przy naszym stoisku, aby poznać zasady rekrutacji oraz możliwości jakie daje nauka w naszej Szkole. Na odwiedzających duże wrażenie wywarła pracownia stylizacji mody oraz przemysłu mody, a także pracownie kierunku: technik instalacji sanitarnych, monter sieci i instalacji sanitarnych oraz technik spawalnictwa.

Ósmoklasiści podczas Giełdy mieli szansę lepiej poznać ofertę naszej Szkoły poprzez rozmowy z uczniami i nauczycielami.

Nasi uczniowie pięknie prezentowali kierunki kształcenia pod opieką nauczycieli: Pani prof. Edyty Pedrycz, Pani prof. Renaty Krawiec i Pani prof. Emilii Siudy oraz Pana prof. Grzegorza Bukowskiego i Pana prof. Mateusza Śmigielskiego.

Dziękujemy za wszystkie spotkania i wspólne rozmowy. Zapraszamy na #ZGODA31laughing