Dnia 27 marca 2024 roku w hali sportowej III LO im. C. K. Norwida w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Szkół Ponadpodstawowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

Do rywalizacji o miano najsilniejszych w regionie przystąpiło ponad 100 zawodniczek i zawodników szkół ponadpodstawowych. Choć wyniki były bardzo wysokie nie mieliśmy sobie równych.

I oto wspaniała wiadomość...

NASZA SZKOŁA - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach zdobyła I MIEJSCE w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO w rywalizacji drużynowej!

NASI ZAWODNICY ZDOBYLI dwa ZŁOTE, dwa SREBRNE i dwa BRĄZOWE MEDALE w klasyfikacji indywidualnej.

Jesteśmy niezwykle DUMNI, że mamy takich ambitnych, pracowitych i wspaniałych UCZNIÓW! BRAWO! BRAWO! BRAWO!
Raz jeszcze GRATULUJEMY!!!

To ZWYCIĘSTWO spowodowało, że JESTEŚMY NAJLEPSI: w KIELCACH, w WOJEWÓDZTWIE i w POLSCE!!!

Opiekunem zawodników był: Pan prof. Mariusz Lasota i Pan prof. Błażej Tkacz