Dnia 15 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach odbyła się II edycja szkolnego Konkursu pt. „CHEMIA W KOSMETYCE”.
Konkurs polegał na napisaniu testu z wiedzy w zakresie składu chemicznego kosmetyków. Do konkursu zostało zakwalifikowanych 35 uczniów z naszej Szkoły.

Miło nam ogłosić wyniki:

I MIEJSCE – Mikołaj Nowiński - klasa 3G
II MIEJSCE – Wiktoria Kobryn - klasa 3A
III MIEJSCE – Inka Zawacka - klasa 1B

Wyróżnienia otrzymali:

1. Angelika Motyczyńska - klasa 2P
2. Miłosz Zamczyk - klasa 2C
3. Dominika Skrzyniarz - klasa 4A

Nasze szkolne przedsięwzięcie uświetniła swoim wystąpieniem Ekspertka Piękna Pani Ewelina Hen, która wygłosiła prelekcję na temat „Świadoma pielęgnacja skóry twarzy”. W czasie wykładu wykonała wybranym uczniom profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne.

Konkurs został zakończony rozdaniem dyplomów oraz nagród rzeczowych.

Serdeczne podziękowania składamy:
♦ Radzie Rodziców - za ufundowanie nagród rzeczowych
♦ Rodzicom uczniów z klasy 1B: Pani Ewie Szewczyk i Pani Ilonie Doropowicz - za poczęstunek przygotowany dla uczestników Konkursu.

Dziękujemy Nauczycielom i Dyrekcji za pomoc w realizacji wydarzenia♥

Organizatorami Konkursu była Pani prof. Anna Stradomska i Pani prof. Emilia Kurdek